Şehirler Arası Nakliyat Firması Öneri

Şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri

Şehirlerarası evden eve nakliye araçları ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde de taşımacılık fiyatları düşürülmektedir. Kamyon ve kamyonetlere yüklenen eşyalar teknolojik malzemeler yardımı ile sabitlenmektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde ise depolama alanları geniş olan kamyonlar tercih edilmektedir. Firmamızın tüm taşıtları K3 belgesine de sahiptir.1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Dolasıyla da Şehirler arası nakliyat hizmetleri dairelerin oda sayısına, eşya miktarına ve alınacak olan kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız tarafından talep edilen ücretler piyasa şartlarına göre daha ucuzdur. Paketleme veya montaj hizmetleri de söz konusu fiyatların içerisine dahil edilmiştir. Maliyet hesaplamaları uzman ekspertiz ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamız ile iletişime geçebilir ve anlık olarak adreslerine araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular içinde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Firması

Şehirler arası nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Kilometre mesafesinin fazla olması, taşınan yüklere zarar gelme riskini arttırmaktadır. Dolasıyla da sevkiyattan önce birtakım önlemlerin alınması gerekmektedir. Firmamız ise, işlem görmesi planlanan eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları sırasında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ve battaniyeler kullanılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, yükleme işlemlerini ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede aracın hareket halindeyken yüklerin birbirine zarar vermesi engellenmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Şirketi

Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilen Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri, en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis malzemeleri, ev eşyaları veya kurumsal yüklerin tamamı sigortalanmaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde zarar gören eşyaların maddi kayıpları müşterilere yansıtılmamaktadır. Ayrıca ambar yükleri, komple yükler gibi tüm eşyalar firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma hizmetleri ise sadece günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile verilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır olmak üzere çeşitli araç modelleri bulunmaktadır. Bu araçların tamamı K3 belgelerine sahiptir. Dolasıyla taşımacılık faaliyetleri resmi yollar ile yürütülmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlarda en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Ayrıca tüm il ve ilçelere asansörlü araç modelleri de tahsis edilebilmektedir.