Saç Ekimi | Saç Ekimi Türkiye

Saç ekimi, yaptırmayı düşünen yüzlerce insan saç ekimi türkiye, tercih etmektedir. Saç ekimi İstanbul saç dökülmesinden dolayı problem yaşayan daha çok erkeklerde görülen bu dökülme yüzünden rahatsızlık hissetmektedirler.

Hormonlara bağlı olan dökülmelerde ekim işlemi kalıcı bir çözüm olarak bakılmaktadır. İstanbul Saç Ekimi; saç dökülmesinin sebepleri araştırılarak sonrasında ekim işlemine geçilmektedir.

Saçların dökülme yaşı genelde orta yaşlardaki insanlarda daha çok görülmektedir. Bu yüzden ekim işlemi hastanın saç yapısına bağlı olarak farklı seans uygulamaları ile uzun süre devam etmektedir. İstanbul’da Saç Ekimi sağlıklı olan saç köklerinden alınarak dökülmüş olan yerlere yerleştirilerek uygulama yapılan yerde belli bir zaman sonra çıkmaya başlamasıyla çıkan saçlarda da dökülme başlamaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları en uygun fiyatlara maksimum greft ekimi sayısı ile çalışmaktayız.

İstanbul Saç Ekimi

Sonrasında uzamaya başladığı gibi saçların doğal hali çıkmaktadır. Saçınıza her zamanki gibi gösterdiğiniz de daha bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz. İstanbul’da Saç Ekimi farkıyla her geçen gün değişen ve yenilenen teknoloji sayesinde insanları daha genç gösterdiği için daha çok tercih edilmektedir. Operasyon öncesinde yapılan özel tahliller ve sonrasında takibi doktor tarafından yapılmaktadır.

Saç ekimi ve saç tedavisinde yer alan hastaya bölgesel olarak anestezi uygulaması yapılmaktadır. Saçın çıkış durumu dikkatle incelenerek ona göre kökler yerleştirilmektedir. İstanbul Saç Ekimi hastanın saç analizi yapıldıktan sonra boş olan bölgelere ekilmektedir. Hastane ve ameliyathanelerde uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır.