Kolay Yemek Pişirmek İstersen

Son zamanlarda internet gezintilerim de en çok dikkatimi çeken şey ne biliyor musunuz? Yemek tarifleri siteleri. Mesleğim gereği bir çok konu üzerine milyonlarca internet sitesi ziyaret ettim belki ama bu siteler kadar renkli ve zevkli olanlarını dahası bu kadar sıcak, annemsi olanlarını görmedim. Kadınların bu konudaki çabaları ise göz ardı edilemeyecek kadar takdire şayan. Yemek pişirirken çekilen videolar, anlatımlar, malzemeler, görseller… Hepsinde ayrı ayrı yakalayabilirsiniz anaçlık denen kavramı.

Kadınlar doğaları gereği zaten severler özverili ve düzenli olmayı. Sosyal yaşamda bütün sektörlerde yerini almış olan kadınlar, bilişim ve teknoloji alanında da yerlerini almaya başladıkları bugünlerde, web sitesi yönetimine yeni bir soluk kazandırma çabası içerisindeler ve inanın o web sitelerine kadın elinin değdiği o kadar belli ki.

Bu web siteleri arasında profesyonel çalışan, anlatım diliyle, görselleriyle, yaptıkları bağlantılar ve zengin paylaşım alanlarıyla dikkatimi çeken bir site var ki gerçekten takip etmeye değer. İsminde insanı yemek yapmaya iten bir şeyler var ; kolayyemekpisir.com. Sitede şöyle bir gezdiğinizde göreceksiniz ki adına yakışır, yemek pişirme olayını en kolaya indirgemiş, kolay olmakla birlikte çok da lezzetli paylaşımlar var. Yemek tariflerinde malzemeleri kolay ölçülerle vermiş ve yalın bir anlatım kullanarak her tür okuyucu kitlesine hitap etmeyi başarmış. Aynı zamanda mutfakta size çok yardımcı olacak pratik bilgiler ve değerli yöneticiye ait bir de blog bulunmakta. Dikkatimi çeken başka bir nokta ise okuyucu veya takipçiyi de işin içine alacak Pişir Paylaş bölümü. Siz yemeğinizi pişiriyorsunuz, fotoğraf yada videolar çekiyorsunuz tarifiniz sitede sizin isminizle yayımlanıyor. Böylece paylaşımlar artarken ağlar genişliyor. Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarını da aktif şekilde kullanan kolayyemekpisir.com geniş bir kitleye hitap ediyor.

Yöneticiye ait blogda ise anne-çocuk ve yaşama dair bir çok konuda pek çok makaleye ulaşabilirsiniz. Anlatımıyla gerçekten zihin yormayan aksine belki de aklınızdan geçenlere tercüman olan bir yazım şekline sahip.

Kısa zamanda azımsanmayacak kadar çok takipçiye ve okuyucuya ulaşan bu web sitesinin ilerleyen zamanlarda çok iyi yerlere geleceğini düşündüğümü belirterek, başarılarının devamını diliyorum.


Site adresihttps://www.kolayyemekpisir.com

Site Adresi : http://www.yemektarifiustasi.com

Summary
recipe image
Recipe Name
Kolay Yemek Pişir
Author Name
Published On
Preparation Time
Cook Time
Total Time
Average Rating
41star1star1star1stargray Based on 4 Review(s)