Estetrend Saç Ekim Merkezi

Estetrend saç ekim merkezi, hem yurtiçinde hem de uluslararası çalışan saç ekimi kliniğidir. İstanbul’da saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP işlemleri için kliniğimizi ziyaret edin.

En doğal ve sık görünümlü saç ekim sonuçlarını elde eden saç ekim merkezi, 15 yıllık tecrübesiyle her geçen gün müşteri portföyünü artırmaktadır. Saç ekim merkezimizden ücretsiz alacağınız randevu sayesinde uzman cerrahlarımızla görüşerek saç analizi yaptırabilirsiniz. Saç şeklinin belirlenmesi ve greft hesaplaması saç ekimi işlemindeki en önemli unsurdur. Kişinin yaşam tarzı, saç yapısı, saç rengi, saç kalınlığı,alın yapısı, kaş yapısı dikkate alınmalıdır. Saç analizi sonrası saç ekimi için kaç adet greft ihtiyaç duyduğunuza karar verilmekte ve saç ekimi sonrası karşılaşacağınız sonuç size anlatılacaktır.

Saç Ekim Fiyatı

Saç ekimi sonrası görünüşünüz hakkında abartmadan, olduğu gibi bilgi veren, İstanbul’da saç ekimi yaptırmak isteyenlere asla hayal kırıklığı yaşatmıyor. Saç ekimi yapacak cerrahın usta ve profesyonel olduğunu yalnızca saç ekimi sonrası anlayabileceğiniz için bir kaç saç ekim merkezi ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Saç ekimi yaptıracağınız vakit yalnızca saç ekim fiyatı değil, cerrahın da uzmanlığını iyi araştırmanız gerekmektedir. Estetrend İstanbul saç ekimi merkezimizden ücretsiz randevu alarak güler yüzlü, ilgili ve bilgili çalışan kadromuzla saç ekimi konusundaki tüm detayları görüşebilirsiniz.