Saç ekimi

Saç ekimi ile ilgili bilgi ve tecrübelerim…

Saç ekimi yaptırmak istiyorsan, saçların döküldüyse  bu yazıyı kesin okuyun derim…

Arkadaşlar bizim işi bilirsiniz 🙂 çok keyiflidir ama bir o kadar da yorucu birde araya ailenin amcanın dayının genetik yapıları birde onlara çektiyseniz hele hele saçları dökülmüşse kurtuluşunuz yoktur. Kesinlikle bir şekilde ve bir zamanda saçlarınız dökülmeye muhtaçtır.

Benim de farklı olmadı saçlarım döküldü… 🙂 Tata tatam mutlu son 🙂 artık kel olmuştum.

Nemi yaptım?

Önceleri epey zaman saç bakım ilaçları, bakım şampuanları şunlar bunlar derken birde baktımki kalan saçlarda gitti. Giden saçlaramı yanarsın bir o kadarda sıkıntı çekiyorsun. Bir sürü sorunu var yani neyse çok uzatmadan hemen neler yaptım onu anlatayım.

Bir akşam eve gittim ve o zamanlar facebook yeni çıkmıştı. Bi baktım köşede biryerde …… saç ekimi diyor. Hemen aradım ve görüştüm sabaha randevu aldım 🙂 Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan birisi oldu ve hemen gittim başladılar saç ekimine sanırım 8 – 10 saat sürdü.

Cumartesi günüydü yaptırdığımda. Pazartesi işe başladım hemen 🙂 İyileşmesi 7 – 8 günü buluyor. Bende sizleri bilgilendirmek adına bir site açtım.

Makalelerimde doktorlardan profesyonel destekler alarakta sizlere saç ekimi hakkında daha sağlıklı bilgiler sunmaya çalışıyorum. Umarım tecrübelerim sizlerinde işine yarar…


Saç ekimi hakkında web sitemin adresi 

Saç Ekimi

Summary
Review Date
Reviewed Item
Saç ekimi ile ilgili bilgi ve tecrübelerim...
Author Rating
51star1star1star1star1star